Jsem Eva, Váš rodinný fotograf ...

Fotografování je mou vášní a náplní mého života. Je to něco, co mě činí opravdu šťastnou a dává mému životu smysl. Moc ráda díky němu poznávám nové lidi a největší odměnou je vidět jejich spokojenost a to, že se opakovaně vrací. 

K fotografování jsem se dostala díky svému zlatému retrívrovi, fence Brony. Bylo to tak krásné štěně, že jsem ji fotila každý den. Koupě štěněte odstartovala sled událostí od → chci lepší fotky → přes co je to clona → po dávám výpověď a budu jen fotit. Samozřejmě v mezičase uběhlo mnoho dní učení, mnoho pracovních víkendů a mnoho probdělých nocí ve společnosti fotek.

Ve fotografování se stále snažím učit se nové věci. Spousta práce je za mnou, ale ještě větší kus práce mě čeká. Nechci, aby to vyznělo jako klišé, ale vždy se snažím udělat to nejlépe, jak jen v dané chvíli dokážu. Prvořadé je pro mne to, aby byli klienti spokojeni a všechno ostatní je až daleko za tím. 

Zaměřuji se především na rodinnou fotografii, portrétování dětí, těhotenské foto. Také mě baví reportáže a občas si zafotím i na nějaké svatbě

Pro mnoho rodin jsem se stala již doslova rodinným fotografem, jsou to moji klienti a přátelé v jedné osobě. Velice ráda zapojuji do focení i zvířátka, protože sama jsem milovník zvířat, přírody a jsem vegetarián. 

Jsem moc ráda, že jste se zastavili u mě na webu a pokud se zde porozhlédnete, budu ještě raději. Jestliže se rozhodnete rezervovat si focení nebo se jen na něco zeptat, neváhejte a napište mi.

Moje malé radosti

Sice se nejedná o kdovíjak prestižní soutěže, přesto sem tam nějaká moje fotka získá malou pochvalu. Níže je pár z nich :-)

35 awards

2017 | V mezinárodní soutěži se tato fotka dostala mezi TOP 35, umístila se na 32. místě z celkově 1.640 fotek v srpnové soutěži na téma Children & Animals.

http://2017.35awards.com/page/contests/num/430/

Emoce v lidské tváři

2016 | Fotoaparat.cz vyhlásil soutěž na téma Emoce v lidské tváři. Světe div se, vyhrála jsem první cenu a umístila se na prvním místě. 

Článek a rozhovor zde: 

https://www.fotoaparat.cz/clanek/1753/vysledky-souteze-fomei-emoce/

Child photo competition

2015 | V mezinárodní soutěži od Child photo competition jsem se s touto fotkou umístila mezi top 40 finalistů. 

Článek na Child photo competition:

http://childphotocompetition.com/children-and-animals-monthly-photo-contest-winner-and-finalists-november-2015/

Článek na bored panda:  https://www.boredpanda.com/photographers-from-all-over-the-world-capture-amazing-photos-of-children-and-animals/

Kalendář Kaleidos

2015 | Z mnoha tisíc fotek za rok 2015 se umístila tato fotka mezi top 12 fotkami a šla do kalendáře Kaleidosu :-)

Using Format