Radka & Michal ♥ Pavilon Grébovka

25.08.2017 | Radka a Michal se milují a bezmezně milují svého malého Michálka. Proto jsou spolu, proto se vzali. Vzali se v pavilonu Grébovka, na jednom z velmi krásných a romantických míst. Svatba byla nádherná, svatebčané odrazem novomanželů - skvělí a veselí. Celý den se hodovalo, tancovalo, pilo, veselilo a všichni jsme si to strašně moc užili. Ať vaše láska neztrácí intenzitu a trvá napořád !!! ♥ ♥ ♥


Jedna z klíčových věcí, jak si vybrat svatebního fotografa je ta, že Vám musí sednout styl, jakým fotí. Proto, než zvolíte, kdo Vám zvěční vzpomínky, projděte si svatby, které nafotil a pokud by se i Vám takové fotky líbily, pak ho kontaktujte a sjednejte si předsvatební schůzku včas.

© Eva Stawarczyková, Váš rodinný fotograf  |  Evines Foto
Lucka s rodinou

S Luckou a její rodinkou to bylo pohodové focení. Obě holčičky hrají florbal a já věřím, že o nich ještě uslyšíme, protože taková vášeň pro hru, jakou jsem tu viděla, ta nemůže zůstat bez odezvy. Držím všechny palce, co mám! 

Pokud máte zájem o rodinné focení s podzimní tématikou, klikněte si sem pro termíny, které právě objednávám.

© Eva Stawarczyková, Váš rodinný fotograf  |  Evines Foto


Sandra s rodinou

Velmi často pociťuji vděk. Vděk za mnoho věcí. Vděk za to, že jsem se rozhodla odejít z komfortní zóny státní správy do totální nejistoty podnikání. Vděk za to, že jsem začala fotit. Vděk za to, že jsem nepřestala, když jsem slyšela kritiku. Vděk za to, že jsem pochopila, že kritika posouvá dopředu (děkuji Petr Cassanova). Ale největší vděk pociťuji za to, že mám TAKOVÉ ŠTĚSTÍ na naprosto skvělé lidi. Opravdu, bez vás by to nešlo … Jedním z těchto andělů je Sandra. 

Sandru znám od samého začátku focení rodin. Sandra je velmi krásná žena - a to nejen fyzicky, ale také duševně. Znáte takový ten pocit, když se seznámíte s někým novým a máte pocit, že ho znáte léta? To jsem měla se Sandrou. Viděla jsem ji snad dvakrát a hned mě pozvala k sobě domů na vínko, pokec, nocleh… Musely jsme se znát už někdy v minulém životě … jinak to není možné. Jsem ráda, že jsem tě poznala, mám ráda tebe a celou tvou rodinu :-* Renata & Zdeněk ♥ Villa Voyta

10. 08. 2017  |  Renatka i Zdeněk jsou oba velmi hodní a usměvaví lidé. To jsem poznala během první minuty naší předsvatební schůzky. Úsměvy se pak nesly celou svatbou. S nevěstou jsme obě bedlivě sledovaly předpověď počasí, která nás trochu potrápila, ale nakonec se všechna mračna roztáhla a sluníčko svítilo tak, že všechny dámy byly rády, že mají vějíř. Já doufám, že tak slunečné jako bylo svatební dopoledne bude celé manželství těchto dvou lidí, kteří společně se Simonkou a čtyřnohým kamarádem tvoří krásnou rodinu. Ovšem ze všech nejvíc mě dojala Simonka. Tato desetiletá, velmi chytrá a bystrá dívenka si sama vymyslela, naplánovala, sepsala a před všemi svatebčany přečetla velmi emotivní a velmi upřímný projev o tom, jak je šťastná za rodinu, kterou má. Proslov najdete mezi fotkami také :-)

Vážení přátelé, pokud hledáte fotografa na svatbu a uvažujete o mně, potom si projděte ostatní svatby, které jsem fotila.  Snažím se učit a zlepšovat, nicméně fotky budou focené více méně tak, jak to vidíte na mém webu. 

© Eva Stawarczyková, Váš rodinný fotograf  |  Evines Foto


Kája a Tomáš

Kája mi psala na FB zprávu, že chce se nafotit, ale ne do přírody. Chtěla něco streetového. Okamžitě jsem věděla, kde to uděláme a na místě jsme se ihned shodly. V den focení to vypadalo všelijak. Celý den jak na kolotoči - pršelo, pak nepršelo, pak zase pršelo a pak zase nepršelo. Nakonec jsme to stihli spáchat v mezičase, kdy nepršelo, bylo celkem přijatelné počasí a fajn světlo. Tak se můžete juknout na fota a pokud chcete taky taková, tak mi napište.

Pokud se Vám líbí tento styl fotek a chcete také, tak mi napište a můžeme vyrazit :-)  Jukněte na termíny a ozvěte se

© Eva Stawarczyková, Váš rodinný fotograf  |  Evines Foto

Using Format