Kačka ♥ Honza

S Kačkou jsem fotila už vícekrát, poprvé jsem měla ale možnost fotit i s jejím přítelem Honzou. Focení probíhalo o jednom víkendu, kdy bylo šílené horko. I tak jsme si to, myslím, všichni dost užili a nafotili hromadu krásných fotek. Níže se můžete na pár z nich podívat. A pokud shlédnete všechny fotky až dolů, tak na konci stránky najdete video ze zákulisí focení :-) Jak jsme si to všichni pěkně užili :-) 

Nechte si také nafotit romantické fotky v romantické přírodě. Outfit můžete zvolit jakýkoliv a budete mít hezkou vzpomínku na bezva čas. Zájemci pište sem.

© Eva Stawarczyková, Váš rodinný fotograf  |  Evines Foto

Video z focení zde:


Petra s dětmi

S Peťou a jejími dětmi jsem fotila už podruhé. Měli jsme pár zděděných kulis z předchozích focení, které jsme s radostí zakomponovali. Celá rodina extra fotogenická, ale nejvíc jsem fascinovaná Natálkou, protože se blíží mému vysněnému ideálnímu fine artovýmu foto modelu a dost možná s ní někdy v budoucnu něco podniknu. Na fotky se můžete podívat zde.

Pokud i vy chcete své rodinné fotky, objednávám na léto a začátkem podzimu. Pokud víte, o nějaké kamarádce, která by ráda fotky, pošlete jí odkaz a jinak budu samozřejmě moc ráda za sdílení blogu nebo webu nebo FB stránky.  A tady si klikněte pro aktuálně objednávané termíny.

© Eva Stawarczyková, Váš rodinný fotograf  |  Evines Foto


Pavla z CHS Queen of Król

Pavla je majitelka nádherných chovných perských a exotických koček z CHS Queen of Król. Fotila jsem s ní už mnohokrát a věřím, že ne naposledy. se svou dcerou Kačkou jsou to docela známé postavy, mnoho klientů se mě na ně již ptalo. Pavla navíc je ještě velmi velmi šikovná floristka, která dělá ty nádherné věnce a nádherné kytice, které na fotkách můžete vždy vidět. 

Tentokrát nám focení padlo na velmi horký víkend, tak přestože s námi byli i dva chovní mazlíčci, tak je nemáme v takové míře jako dřív. Ale aspoň jsme měli prostor i pro jiné fotky. Páje moc sedí takové pózy jako v úvodním fotu, trochu zabalené do tajemna.

A pokud shlédnete všechny fotky až dolů, tak na konci stránky najdete video ze zákulisí focení :-) Jak jsme si to všichni pěkně užili :-) 

Objednávám focení na červenec, zájemci o focení mě můžou kontaktovat mailem.

© Eva Stawarczyková, Váš rodinný fotograf  |  Evines Foto

Video z focení zde:


Using Format