Fotoobraz od firmy Saal Digital

Před nedávnem se mi naskytla úžasná příležitost získat fotoobraz od firmy Saal Digital. Moc ráda jsem jí využila, protože jsem měla již výbornou zkušenost s jejich fotoknihou. Tu jsem dostala v takové kvalitě, kterou jsem dosud neviděla u žádné z předchozích fotoknih a mnoho z Vás ji již osobně vidělo a neexistuje člověk, který by z ní nebyl paf. Vážně kvalita. A tak jsem byla moc zvědavá, jak je to s fotoobrazy.

Využila jsem tuto příležitost ne pro sebe, ale pro své drahé klienty. A tak si mohli zasoutěžit o “tajnou hodnotnou cenu”.  Ano, mohla jsem si obraz nechat vyrobit pro sebe, ale znám dobře své klienty a tak jsem věděla, že ti,kdo budou soutěžit jsou ti, kteří budou z výhry nadšeni a budou si ji vážit. A tak jsem vyhlásila soutěž. Tu vyhrála Naďa. Jak vypadalo předání obrazu, to se můžete podívat zde.

Firma Saal Digital nabízí široké množství různých materiálů, velikostí a zpracování fotoobrazů. Já jsem zvolila klasiku, tedy obraz na plátno. Obraz se v programu dal navolit velmi rychle a případné ořezy vidíte, takže se nemůže stát, že někde bude chybět kus hlavy. I tak jsem to raději konzultovala s technickou podporou online přes Facebook, kde mi celkem pohotově odpověděli. 

Rychlost, s jakou obraz došel byla naprosto fascinující. Je neuvěřitelné, že něco, co je vyrobeno za hranicemi našeho státu je tu mnohem dříve, než když si to necháte vyrobit v ulici za rohem. Do 4 dnů jsem měla obraz doma. Přišel velmi dobře zabalený, takže ochrana proti poškození je opravdu promyšlena. 

Ačkoliv mě ve zmíněné fotoknize fascinovaly, kromě vysoké kvality zpracování, především perfektní podání barev, tak pro případ fotoobrazu byla zvolena fotografie tónovaná. Ale i tak mohu říci, že zpracování i po této stránce bylo skvělé. Kvalitní tisk, kvalitní zpracování, na pohled i omak byl rám pevný, nemůže se stát, že by se rozpadl.

S fotoobrazem jsem byla maximálně spokojena a má vylosovaná klientka byla naprosto nadšena. Moc děkuji za tuto příležitost a určitě mohu všem vřele doporučit. Po této, druhé kladné, zkušenosti jsem přesvědčena o tom, že firma jede na kvalitu ve všech svých produktech. Mně osobně přesvědčila.  Děkuji.

No a pokud Vás zajímá, jak vypadalo předání obrazu, tak mrkněte na tento krátký článek nebo se podívejte na video níže.  Pampeliškové mámení

Focení v pampeliškách bylo jako bonus k focení s ovečkami a vzniklo po odchodu z hlavní scény, a to na louce během deseti až patnácti minut. S E+M jsem nefotila poprvé a tak se potvrzuje moje teorie, že čím vícekrát se s dětmi (vlastně celými rodinami) vidím, tím je pak to focení lepší, pohodovější a je větší legrace. Věřím tomu, že jsme se neviděli naposledy. Brzy přivanu další část fotek, které jsme fotili s ovečkami. Pokud i Vy máte zájem o nafocení Vašich dětí, napište mi zprávu a můžeme se domluvit na nějaký z aktuálně objednávaných termínů nebo si můžete rezervovat jakýkoliv další měsíc až do konce roku. 


Předání fotoobrazu, došlo i na slzy (video)

Rok 2016 jsem definitivně uzavřela soutěží pro své klienty, kteří mohli soutěžit o “tajnou výhru” v podobě fotoobrazu v hodnotě 1400 Kč. Vylosovaná byla Naďa, chvíli jsem počkala a jakmile to nečekala, přijela jsem k ní do práce krátce před koncem její pracovní doby a překvapila ji dárkem. 

Naďa vybrala krásnou fotku sebe se svými třemi dětmi. K fotce napsala dojemná slova:

“Fotka od Evines Foto. Tahle fotka říká úplně vše. Je to celý můj život, je to chvíle maximálního štěstí a lásky, kterou zažívám vždy, když jsem s nimi ♥ Za tuhle Evičku miluju:-* Děkuji a těším se na další focení ;-) “  

Jak vypadalo předání obrazu se můžete podívat tady:

Using Format